KAVÁRNA

Otevírací doba Kina i Kavárny je v říjnu pondělí - sobota 11 - 22:00.
Přijďte, rádi Vás uvidíme.

Provozovatel: spolek "Zachraňme kino Varšava"
tel: +420 775 025 678

Kontakt pro rezervace a pod.  +420 775 443 123
nebo email:  kavarna.kinovarsava@gmail.com

V kavárně ve foyer Kina Varšava jsme rozšířili sortiment a věříme, že si k nám budete často nacházet cestu. Z vitríny na baru můžete ochutnat sladké dezerty, například domácí pribiňák, čokoládovou pěnu, trifle nebo různé dorty. Denně pečeme domácí italskou focacciu, ze které připravujeme sendviče. Pochutnají si u nás milovníci masa i vegetariáni.Kávu nám dodává liberecká pražírna Nordbeans. Nabízíme kávové nápoje na základě espressa - espresso, americano, cappuccino, flat white, caffe latte, všechny tyto také na ledu. Dále máme filtrované kávy, V60, aeropress a chemex. Nechybí ani kávové drinky - irish coffe a espresso tonic.

Čepujeme pivo Cvikov, 10° Luž a 12° Klíč. Pyšníme se také výběrem kvalitních vín od Decanté, zaměřeným na malé a originální vinaře, jako je například Milan Nestarec nebo Wine Punk.

Pokud řídíte nebo neholdujete alkoholu, můžete si u nás pochutnat na limonádách ze sezónních domácích sirupů, limonádách John Lemon nebo skvělém moštu Magnetic. 

Pořádáme sobotní brunche, různě tématicky laděné gastroakce, i soukromé třeba firemní akce dle Vašeho přání. Pro více informací sledujte stránky a náš facebook www.facebook.com/cafe.varsava/  


My se o Vás staráme – výčepní Filip, chef Anna a barista Romuald.

nápojový lístek:

fotografie interiéru:


virtuální prohlídka: